چگونه یک تشک خوشخواب استاندارد تهیه کنیم؟

تشک خوشخواب از بهترین انتخاب ها برای افراد خوش سلیقه است.برای آنکه بتوانید بهترین انتخاب را در مورد یک عالی داشته باشید باید ابتدا نگاهی به انواع تشک و شرایط و خصوصیات آنها بیاندازید تا بتوانید با اطلاعات کامل خود را انجام دهید.تشک هایی که تحت عنوان خوشخواب به بازار عرضه می شوند امروزه به عنوان جز لاینفک اتاق خواب ها هستند.با این حال ضمن در نظر گرفتن قیمت هر یک از مدل ها شرایط آنها را نیز در نظر داشته باشید.

بهترین تشک و تشک خوشخواب

راحتی را با تشک طبی تجربه کنید

 بهترین سرویس خواب را از ما بخواهید

تشک خوشخواب دارای انواع مختلفی هستند که هر فردی بسته به سلیقه و پارامتر هایی که مد نظر دارد می تواند نوع مناسب خود را تهیه نماید.

 

  • باراباس

این نوع تشک ها دارای تنوع زیادی هستند.استفاده از فنر متصل و و پارچه هایی با خاصیت ضد حساسیت و آنتی باکتریال  و نیز بهره گیری از لایه های اسفنجی از مزایای این مدل می باشد.ارتفاع این تشک به میزان 24 سانتی متر است و به مدت چهار سال نیز از طرف شرکت سازنده گارانتی خواهد داشت.

  • کلاسیک

این مدل نیز جز دسته های طبی فنر قرار می گیرد که دارای ویژگی هایی همچون استفاده از فنر های دوبل برای حفظ تعادل و کنترل اوزان مختلف در هنگام استراحت است و باعث می شود از فشار حداکثری به ستون فقرات به دلیل فرو رفتگی جلوگیری کند.عدم لرزش در هنگام استفاده  دو نفری از آن نیز از دیگر ویژگی های این مدل است که با ارتفاع 24 سانتی متری دارای دو سال و چهار ماه گارانتی معتبر می باشد.

 

  • آناهیتا

این مدل از سری مدل های با فنر متصل است که جز تشک های فول ارتوپدیک به شمار می رود.پر کردن گودی کمر و جلوگیری از بروز اسیب های ناشی از کمر درد و به هم ریختگی حالت طبیعی ستوان فقرات به دلیل داشتن لایه اسفنجی از جمله ویژگی های این مدل است.همچنین به دلیل استفاده از مواد طبیعی در داخل آن از تعریق زیاد بدن می کاهد و باعث فراهم آوردن خواب راحت برای فرد می شود.

 

  • مدل طبی فنری

یکی از مشهور ترین مدل های تشک خوشخواب همین مورد است.مدل طبی فنری به دلیل بکار گیری عایق توموفیلت و نیز ریباند باعث می شود که فشار وارده به تشک در یک نقطه نباشد و بین کل مساحت آن را تقسیم شود و به این ترتیب طول عمر آن نیز افزایش یابد.حالت ارتجاعی کمتر به دلیل استفاده از تراکم بسیار زیاد لایه های داخل موجب می شود که افراد به هنگام استفاده زیاد دچار کمر درد و سایر عوت آن نشوند.این مدل نیز دارای 50 ماه گارانتی معتبر است و 24 سانتی متر ضخامت دارد.

 


برترین ها خوشخواب ,استفاده ,دلیل ,دارای ,هایی ,هنگام ,هنگام استفاده ,گارانتی معتبر ,دلیل استفاده ,داشته باشید ,بهترین انتخاب منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
مرجع کنکور ایران خدمات طراحی رابط کاربری معرفی برندهای سمعک راه های ساده برای کم کردن وزن خود طراح حرفه ای سازه دانلود آهنگ جدید فارس سانگ - دانلود آهنگ خارجی با ترجمه فارسی آذربایجان دانلود دانلود برای شما